Академія люблячих батьків
У четвер, 14 листопада 2019 року, відбулося друге засідання «Академії люблячих батьків», у якому взяли участь учителі школи та батьки учнів 5 – 11 класів.
Інтерактивна бесіда з питань безпеки дорожнього руху
15 листопада 2019 року  в актовій залі  проведена  інтерактивна бесіда з учнями 1- 4 класів в рамках «Тижня  безпеки дорожнього руху».
«Я хочу жити по-іншому»
З метою профілактики наркоманії, 14 листопада у актовій залі школи для учнів 8 - 11 класів відбувся спектакль «Пороки», організований громадськими організаціями ММГО «Миколаїв - єдина родина» та «ЦЕНТР ДЖЕРЕЛО».
До дня толерантності
15 листопада у школі пройшов день толерантності.
Свято нагородження предметних олімпіад
11 листопада 2019 року учнівські колективи 1-11 класів зібралися у актовій залі школи на урочистій церемонії нагородження «Золотий Олімп - 2019».
Любимо рідну мову
9 листопада, у день Преподобного Нестора-Літописця, ми відзначаємо День української писемності та мови.
Святкові традиції в День української писемности та мови
Традиційно останній місяць осені – час святкового вшанування української мови, оскільки  9 листопада усі прихильники державної мови відзначають День української писемности й мови.
Вибираємо майбутню професію
7 листопада учні 11- А класу разом з класним керівником Запутляєвою А. Д,  побували в гостях у Миколаївській філії КНУКіМ аби остаточно визначитись з майбутньою професією та побачити справжнє студентське життя.
Академія люблячих батьків
У середу 06 листопада 2019 року відбулося засідання «Академії люблячих батьків» учнів 1 – 4 класів, на яке запрошено директора Інклюзивно-ресурсного центру № 1 Чирковську С.В., практичного  психолога  ІРЦ № 1 Коваль Н.Л., лікаря с...