18.11.2019

Академія люблячих батьків

Академія люблячих батьків – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

У четвер, 14 листопада 2019 року, відбулося друге засідання «Академії люблячих батьків», у якому взяли участь учителі школи та батьки учнів 5 – 11 класів. Перша частина засідання була присвячена проблемі безпечного Інтернету. Психолог школи Шевченко О. О. продемонструвала презентацію на тему: «Освіта без хейту: кроки до школи без ненависті» , в ході якої були розглянуті такі актуальні питання: поняття «хейтер», різниця між хейтерством та критикою, поради батькам щодо профілактики хейтерства.

Учні 6-А класу разом із класним керівником Грінвальд Н.І. залучили всіх присутніх до участі у форум-театрі «Проблеми безпеки підлітків в інтернет - просторі». Батьки стали активними учасниками цієї вистави, мали можливість у будь – який момент зупинити дії юних акторів і запропонувати свої шляхи розв'язання проблемної ситуації. В актовій залі пролунали пропозиції щодо демонстрації цієї сценки всім учням нашої школи.

Друга частина зборів була не менш цікавою та актуальною – батьки мали можливість зустрітися віч-на-віч з учителями-предметниками. Кожен педагог нашої школи привітно зустрів батьківські громади у своїй «творчій лабораторії», ознайомив із критеріями оцінювання навчального предмету, який викладає, обговорив разом з батьками наболілі питання, пов’язані з навчанням та вихованням школярів, оголосив вимоги до учнів різних вікових категорій, разом з батьками розв’язував проблемні ситуації тощо.

Проведені батьківські збори були направлені на вирішення одного з першочергових завдань - показати, що в нашій школі безпечно, тут навчають, розвивають здібності кожної дитини. Новий формат спілкування з батьками став актуальним, ефективним та необтяжливим, мотивував їх на партнерських засадах разом з освітянами виховувати молоде покоління – майбутнє нашої держави.

P.S. Адміністрація нашого закладу дякує педагогічним колективам: Академії дитячої творчості в особі директорки Матвєєвої Г.Д. та МЗОШ № 47 в особі директорки Моторної З.В., які поділились новими цікавими формами організації освітнього процесу в рамках методичних заходів під куруванням НМЦ.