Академія люблячих батьків

Академія люблячих батьків – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, правдивості, любові до всього живого. Батьки — головні природні вихователі дитини, а класний керівник допомагає батькам у виборі правильних методів виховання дітей у сім’ї, формує гармонійний образ сім’ї, потребу в співпраці батьків і дітей.

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови освітнього процесу і в класі, і в школі.

У середу 06 листопада 2019 року відбулося засідання «Академії люблячих батьків» учнів 1 – 4 класів, на яке запрошено директора Інклюзивно-ресурсного центру № 1 Чирковську С.В., практичного психолога ІРЦ № 1 Коваль Н.Л., лікаря сімейної амбулаторії № 3 Мільчева Р.І.. Ними надано багато нової, змістовної та потрібної інформації для батьків щодо психічного і фізичного розвитку дітей. Батьків навчили прийомами позитивного виховного впливу на дитину, шляхами запобігання захворювань; познайомили з порядком проведення вакцинації. Батьки з цікавістю слухали та активно ставили питання.

У кінці зустрічі директор школи Ульянова І.Є. подякувала батькам за небайдуже ставлення до проблем виховання та висловила впевненість, що вони і надалі не будуть шкодували сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – збереження психічного і фізичного здоров’я школярів, як важливої передумови виховання успішної особистості.

Школа була і залишається центром виховання молодого покоління. Колектив закладу готовий і надалі обирати нестандартні форми роботи з батьками та учнями.

Вербицька О. С., заступник директора з навчально-виховної роботи