18.11.2019

До дня толерантності

До дня толерантності – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

15 листопада у школі пройшов день толерантності. Учні 7-8-их класів взяли участь у тенінговому занятті “Я-толерантна особистість”, у ході якого ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки.

Було створене «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. На «Дереві толерантності» учні старшої та середньої школи написали ті людські якості, які вважали головними для особистості. Учні молодших класів написали свої добрі справи на «паркані доброти».

Проведення таких заходів у школі допомагає сформувати в учнів правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.

Шевченко О. О., психолог, соціальний педагог