24.10.2019

Екскурсія до МНАУ

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

З метою формування у здобувачів освіти мотивації до навчання та саморозвитку, надання дієвої теоретичної та практичної допомоги для їх свідомого професійного самовизначення для учнів 11-А класу було організовано екскурсію до Миколаївського національного аграрного університету. Учнів гостинно зустріли викладачі університету, представивши презентаційний матеріал, познайомили одиннадцятикласників зі спеціальностями, які можна отримати, навчаючись в МНАУ. Матеріально - технічною базою, культурно-масовими та спортивними заходами університету. Випускників школи зацікавило практичне спрямування навчання і можливості стажування за кордоном. Вони зрозуміли, що студентське життя є цікавим. Деякі учні зробили перший крок у напряму професійного самовизначення.

Запутляєва А. Д., класний керівник 11-А класу