30.09.2019

Екскурсія до Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру

У суботу 28 вересня 2019 року учні 5 –А та 5 - Б класів переглянули виставу «Мауглі» за твором Редьярда Кіплінга «Книга джунглів» Одеського театру юного глядача ім. Ю. Олеши. Уже з перших хвилин дітей захопила дія на сцені, під час якої звуки африканських барабанів і поява героїв на сцені перенесли глядачів у джунглі, прекрасна гра акторів зачарувала дітей. Вони раділи та переживали разом з Мауглі, весело сміялися над шакалом Табакі. Танці захоплювали увагу глядачів. Особливо дітям сподобалися спецефекти, які створювали настрій небезпеки джунглів та музичний супровід. Не залишала байдужими дітей і прекрасна архітектура, оздоблення і атмосфера театру.

Крісанова Т. В., Гутовська Т. В., класні керівники 5-х класів