18.11.2019

Інтерактивна бесіда з питань безпеки дорожнього руху

Інтерактивна бесіда з питань безпеки дорожнього руху – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

15 листопада 2019 року в актовій залі проведена інтерактивна бесіда з учнями 1- 4 класів в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху».

Метою проведеної бесіди було поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки, застереження дітей від пустощів на дорогах, які призводять до трагедії.
Учасники освітнього процесу мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху. Родзинкою заходу була уявна зустріч з тітонькою Совою, яка навчала безпечній поведінці на дорозі.

Молодші школярі закріпили навички безпечного поводженням на дорозі у грі «Світлофор».

Велькова В. М., вчитель предмету біології та екології