Конкурс читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг»

Конкурс читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг» – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

21 вересня в День Різдва Пресвятої Богородиці відбувся перший конкурс читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг». Ініціаторами проведення заходу стали Миколаївський фонд «Дітям України» та крайова організація Народного Руху України, обласна організація спілки письменників України. У конкурсі взяли участь четверо учнів нашої школи:

• Ниник Максим(11-А клас);
  • Стешова Анастасія(10 – А клас);
  • Лаган Владислава(5-Б клас);
  • Кириченко Юлія(5-Б клас).

Троє з учасників заходу отримали Дипломи III ступеня:

• Ниник Максим(11-А клас);
  • Стешова Анастасія(10 – А клас);
  • Лаган Владислава(5-Б клас).

26 вересня в обласній бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося нагородження переможців, де учасники конкурсу отримали дипломи та цінний подарунок: останню прижиттєву збірку Д. Кременя.

Висловлюємо вдячність нашим учасникам і переможцям за розуміння важливості відродження поетичного слова, зародженого на Миколаївщині, за вшанування пам'яті видатного українця, поета, громадського діяча, співця рідного слова, лауреата Шевченківської премії Дмитра Кременя. Пам’ятаймо і ми про нашого земляка, оскільки його поезія пронизує нашу історичність на віки, даючи пророчі настанови у відбудові українського сьогодення.