26.09.2019

Міська акція «World Cleanup Day»

Міська акція «World Cleanup Day» – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

У суботу 21 вересня 2019 року учні 9-А класу з класним керівником Малиновською Н.В . взяли участь у акції «World Cleanup Day», під час якої учасники наводили лад навколо озера в парку «Ліски».Ця акція об’єднала миколаївців різного віку та професій. На прибирання парку «Ліски» вийшли школярі і студенти, спортсмени, поліція, військовослужбовці , а також мешканці прилеглих будинків .

Акція одночасно стартувала 21-го вересня 2019 року о 10:00 в 160 країнах світу. Всі учасники заходу були забезпечені комплектами рукавичок, мішками для сміття, а також соками і водою від компанії PepsiCo Україна. Відразу після суботника людей очікувала розважальна програма і подарунки від партнерів. Родзинкою заходу стала пізнавальна інтерактивна лекція про історію створення парку «Ліски».

Під час заходу застосовували роздільний збір відходів. Учасники сортували пластик, папір та скло, а з вивезенням сміття допоміг Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Завдяки злагодженій роботі миколаївців, було зібрано понад ста мішків сміття.