28.10.2019

На шляху реформування освіти

На шляху реформування освіти – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

З метою ознайомлення із сучасними аспектами підвищення кваліфікації педагогічних працівників 28 жовтня 2019 року у Миколаївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №52 Стойкова Вікторія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, провела Workshop, на якому було розглягнуто питанння імплементації основних положень Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників». Вікторія Володимирівна ознайомила присутніх із змістом Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», розкрила собливості моделей, видів та форм підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, а також представила структуру нової освітньої платформи інституту післядипломної освіти для педагогічних працівників, де кожен учитель зможе зареєструватися на курси підвищення кваліфікації, обравши той чи інший модуль. Після виступу Стойкової В.В. педагоги мали можливість поставити доповідачеві запитання щодо особливостей підвищення кваліфікації та отримати ґрунтовні та вичерпні відвовіді на них. Ця зустріч дала поштовх для розробки системи підвищення кваліфікації в закладі, допомогла педагогам школи вибудувати свою власну траєкторію професійного розвитку як важливого кроку до забезпечення якості освітнього процесу в умовах реформування закладу.

Мельник Г. С., заступник директора з навчально-виховної роботи