20.12.2019

Осередок художньо-творчої діяльності

Осередок художньо-творчої діяльності – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Концепція нової української школи є унікальним освітнім проектом України, адже тут учень - це перш за все особистість, для якої необхідно створити найкращі умови не тільки у навчанні, а й для власного саморозвитку та реалізації. Шкільний простір чи не найбільше впливає на мотивацію та успішність учнів. Саме тому концепція організації навчального простору є задачею № 1 для нашої школи.

Дитина, яка розпочинає своє доросле шкільне життя, відкрита до знань. Їй все цікаво, вона як губка вбирає у себе все нове. І щоби такий настрій радості та зацікавленості зберегти у дитини протягом усього періоду навчання, школа поступово зазнає змін для створення нового освітнього простору.

На кошти, зібрані з осіннього шкільного ярмарку та завдяки підтримці батьків, рекреації початковій школі перетворились на осередки художньо-творчої діяльності, що обладнані магнітно-маркерними дошками, різнокольоровою змійкою стільців та столиків, за якими бажаючі можуть грати в різноманітні настільні ігри, складати пазли тощо. Тут же можна розкласти інвентар для рухливих ігор. Саме тут створюється виставка дитячих робіт. Не обходять увагою нікого! Адже роботи змінюються щодня, і кожен учень розуміє, що його цінять.

Толочко С. В., вчитель початкових класів