Подяка від батьків

Педагогіка партнерства в дії

Із великим задоволенням хочемо написати про свої враження від дня відкритих дверей в нашому рідному 3-А класі.

Диву даємось, як багато знають наші діти! Вони стали єдиним колективом, який уміє слухати та чути вчителя, уміє розуміти, аналізувати й виконувати поставлені завдання.

Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можуть добре працювати на уроці і які знання вони вже здобули. Ми і самі повернулись у своє шкільне життя, хотілось навіть постійно тягнути руку та відповідати.

Професійна майстерність, високий рівень володіння навчальним матеріалом, компетентність нашого педагога Льовкіної В. Г. укотре надали нам упевненості, що наші діти отримують глибокі та міцні знання.

Висловлюємо глибоку вдячність директору школи Ульяновій І. Є. за надану нам можливість бути присутніми на уроках, адже ми переконані, що батьківське виховання не повинно обмежуватися лише домівкою. Це прекрасний досвід, коли батьки приходять до школи аби поспілкуватися, обмінятися досвідом. Ми маємо допомагати один одному у вихованні дітей. Хотілося б, щоб такі заходи проводилися частіше, тому що для дитини бачити своїх батьків на уроках - це гордість.

Батьки 3-А класу