Шкільне спортивне змагання «Супергерой-2019»

Шкільне спортивне змагання «Супергерой-2019» – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

До захисту Вітчизни готові!
(Шкільне спортивне змагання «Супергерой-2019»)

З метою формування в учнів сміливості, рішучості, сприяння підвищенню рівня фізичної підготовленості 04 грудня у спортивній залі школи відбулось спортивне змагання «Супергерой-2019» серед команд 7-8 класів. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах, таких як привітання, воєнна підготовка, переніс сухого пайку, переправа, бої без правил, силова підготовка та перетягування канату.

Завданням заходу було довести, що спортивні змагання - це не боротьба одного дня, до перемоги потрібно йти постійно та поступово, виховуючи силу волі та витримку. Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань учасники показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

За підсумками змагань I місце виборов 7-А клас, II місце - 7-Б клас, III місце - 8-Б клас та IV місце - 8-А клас.