24.12.2019

Слідами Святого Миколая

Слідами Святого Миколая – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

В день Святого Миколая,
Радості ми вам бажаєм.
Нехай вас ангел оберігає,
У зимні дні нехай зігріває.

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти пишуть листи до Святого Миколая і намагаються бути чемними та слухняними. Тож учні нашої школи з нетерпінням очікували приходу Святого чудотворця. І ось, сонячного зимового ранку, з солодкими подарунками він завітав до нас у гості.

Звуками веселих пісень та святкових привітань Миколайчика розпочався ранок в школі. Родзинкою святкового дня стало вручення подарунків учням пільгових категорій, батл на кращу пісню серед команд 6-их класів та вистава «Слідами Святого Миколая», що представлена «Академією українського лідерства». Актори розповіли про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили Миколу Чудотворця віршами, а норовливе чортеня, все спонукало малят до злих справ. Але, як завжди, добро перемогло зло.

Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх.