12.11.2019

Свято нагородження предметних олімпіад

Свято нагородження предметних олімпіад – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

11 листопада 2019 року учнівські колективи 1-11 класів зібралися у актовій залі школи на урочистій церемонії нагородження «Золотий Олімп - 2019», на якій вже традиційно відзначили учнів, які підтвердили високий рівень знань та стали переможцями й призерами I - етапу шкільних олімпіад. За підсумками олімпіад визначено Інтелектуальний олімп закладу.

ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. Відчули нові ознаки учні, які цього дня виходили на сцену, щоб отримати заслужені грамоти та дипломи. Піднятися на вершину слави їм допомогли як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих учителів та наставників.

Щиро вітаємо усіх тих, хто в нелегких випробовуваннях виборов перемогу, утвердив невтомну працю свого наставника - вчителя. Нехай ці перемоги будуть не останніми у їньому житті, хай за цими досягненнями в навчанні буде ще багато перемог!