вул. Крилова, 42

(0512) 34-61-04
30.10.2019

Участь команди «Екос 95» у міському етапі Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти

Участь команди «Екос 95» у міському етапі Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів 25 жовтня на базі будинку художньої дитячої творчості «Космос» Інгульського району відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти (агітбригад), в якому взяла команда дівчат «Екос 95» нашої школи у складіВороніної Дар`ї, Савенко Наталі (9-А кл.), Прими Юлії, Стешової Анастасії, Шешені Ірини та Яковенко Дар`ї (10-А кл.).

Програмою конкурсу були передбачені презентації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності. Дівчата звітували про проведену річну роботу, демонстрували власні досягнення у просвітницькій та природоохоронній діяльності, шляхом акторської та художньої майстерності.

Найбільш вразила дружня та піднесена атмосфера, яка панувала під час проведення заходу . Адже основним завданням екологічних бригад - показати самим та навчити інших робити наш світ ще прекраснішим.

Прес-центр школи