вул. Крилова, 42

(0512) 34-61-04
10.10.2019

Відкриття меморіальної дошки Шаврієву Ігору Костянтиновичу

Відкриття меморіальної дошки Шаврієву Ігору Костянтиновичу – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Як хочеться, щоб тихо ніч пройшла!
Як хочеться, щоб світлий день настав!
Щоб Україна в мирі зажила!
І щоб, ніхто нікого не вбивав!!!

10 жовтня 2019 року в нашій школі відбулось відкриття меморіальної дошки, загиблому воїну - учаснику АТО, випускнику школи Шаврієву Ігору Костянтиновичу. На урочистому зібранні були присутні батьки Ігора, Костянтин Васильович та Світлана Дмитрівна, його сестра Ольга, почесні гості: представники міської ради, управління освіти, управління культури та побратими.

Найбільш хвилюючими були, звичайно, слова матері загиблого Ігора, яка від усієї душі подякувала всім за підтримку та за те, що прийшли вшанувати пам'ять про її сина.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Героя. І його рідні, гості, бойові побратими згадали про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина.

Сподіваємось, що меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок Шаврієва Ігора, а пам'ять про героя України назавжди залишиться в серцях людей.

Прес-центр школи