Відзначення Дня Гідності та Свободи

Відзначення Дня Гідності та Свободи – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у нашій школі з 18 -22 листопада пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття.

Для учнів 6-А класу проведено дискусійний клуб «Що для мене означає бути гідною людиною», де кожен учень підготував вислови відомих людей та захищав власну думку про гідність. Для учнів 10 –А класу організована тематична перерва «Сторінками історії» про героїв Крут. Для учнів 11-А та 8-А класів проведено урок громадянськості «Україна гідна свободи», де вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Запутляєва А. Д., Грінвальд Н. І., вчителі історії