Вибираємо майбутню професію

Вибираємо майбутню професію – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

7 листопада учні 11- А класу разом з класним керівником Запутляєвою А. Д, побували в гостях у Миколаївській філії КНУКіМ аби остаточно визначитись з майбутньою професією та побачити справжнє студентське життя.

Для вступників була проведена загальна екскурсія університетом і знайомство з напрямами, за якими здійснюється фахова підготовка, відвідування мультимедійних аудиторій, новітні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів: івент –менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; дизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебачення, міжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно- ресторанного і туристичного бізнесу, сценічного мистецтва, а також знімальні павільйони, фотостудії і майстерні.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад розповів про престижні спеціалізації та нові умови вступу, воркшопи, творчі зустрічі і майстер-класи, неймовірно цікавий навчальний процес і перспективи працевлаштування.

Запутляєва А. Д., класний керівник 11-А класу