24.10.2019

Виховуємо майбутніх лідерів. Громадське управління в дії

Учнівське самоврядування - добровільна організація учнів навчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість у межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах навчального закладу. І одним з найважливіших кроків - вибори Президента школи.

Протягом тижня кандидати презентували свої програми розвитку закладу. 21 жовтня 2019 року у актовій залі проведено Дебати між кандидатами на пост президента школи Бєлковим Максимом та Хаммві Діаною, яких було затверджено членами Шкільної Виборчої комісії. На дебатах були присутні вчителі, учнівські колективи.

Дебати складалися з 3 - етапів:

• знайомство та презентація передвиборчої програми кожного з кандидатів;
  • питання кандидатів один до одного;
  • питання до кандидатів від залу.

Кандидати гідно та креативно презентували себе.

23 жовтня 2019 року відбулись вибори Президента учнівського самоврядування. Цей день став справжньою подією у житті школи!

У голосуванні взяли участь адміністрація школи, вчителі та практично всі учні школи. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування Президентом школи став учень 8-А класу Бєлков Максим, прем`єр-міністром - учениця 9-Б класу Хаммві Діана.

Після оголошення результатів відбулась зустріч за чашкою чаю адміністрації школи з новопризначеним президентом та прем`єр – міністром. Директор школи Ульянова Ірина Євгенівна привітала учнів з перемогою. Відбулась ділова розмова щодо демократизації покращення шкільного життя та тісної співпраці усіх ланок громадського управління закладу.

Ми бажаємо новим лідерам учнівського самоврядування успіхів на новій посаді та очікуємо цікавих змін у закладі!