18.11.2019

«Я хочу жити по-іншому»

«Я хочу жити по-іншому» – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

З метою профілактики наркоманії, 14 листопада у актовій залі школи для учнів 8 - 11 класів відбувся спектакль «Пороки», організований громадськими організаціями ММГО «Миколаїв - єдина родина» та «ЦЕНТР ДЖЕРЕЛО». Учасниками були представники очаківської реабілітаційної громадської організації «ДЖЕРЕЛО» центру ресоціалізації наркозалежної молоді.

У спектаклі «Пороки» було розкрито правду життя тих людей, які зловживають алкоголем та наркотиками. Засобами акторської майстерності продемонстровано симптоми та наслідки, які виникають у залежної людини. Також на сцені відображались п’ять залежностей людства - гроші, спокуса, азартні ігри, алкоголь та наркотики. В кінці виступу актори додали, що дуже хочуть донести до молодого покоління просту річ – вживання алкоголю та наркотиків можуть призвести до жахливих наслідків, змусити тебе відвернутись від самих близьких, а залежність – це невиліковна хвороба, яку можна тільки постійно контролювати.

Після продемонстрованих історій представники Центру відповідали на всі питання, які цікавили наших учнів.