22.12.2019

Зустріч із Українською академією лідерства

Зустріч із Українською академією лідерства – Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

19 грудня 2019 року в актовій залі школи першачки зустрілися з командою студентів Української академії лідерства. Учні із задоволенням подивилися виставу «Дмитрикова пригода», в якій вони взяли активну участь відповідями на питання акторів.

Найбільше дітям сподобалось отримати смачні подарунки та розповісти по секрету «на вушко» Святому Миколаю про свої найзаповітніші бажання. Це дуже важливо, щоб малюки пам’ятали про українські традиції, вірили в диво і були вихованими. Першокласники весело аплодували танцювальному колективу школи за виконання танцю «Годиннички». Із святковим настроєм учні пішли додому.

Смирнова О. А., Репях С. О., вчителі початкових класів