вул. Крилова, 42

(0512) 40-02-08

Вільні місця

Клас

Кількість здобувачів освіти

Вільні місця

1- А

 33    0   
 1 - Б

                                                 32                     0

2– А

31

0

2 – Б

33

0

3 – А

34

0

3 – Б

33

0

4 – А

27

3

4 – Б

28

2

5 - А

30

0

5 – Б

32

0

6– А

33

0

6 – Б

30

0

7 – А

23

7

7 – Б

21

9

8 – А

26

4

8 - Б

27

3

9 – А

27

3

9 - Б

21

9

10 - А

                                             28                      2

11 – А

30

0



Першокласники 2020/2021 навчального року

1 Алі Кирило
2 Антонов Єгор
3 Багінська Валерія
4 Баханович Роман
5 Бублич Анна 
6 Виговська Діана
7 Волошин Владислав
8 Голокоз Володимир
9 Гострик Тетяна 
10 Гурова Софія
11 Гусєва Дар’я 
12 Данилюк Аліса
13 Дарморос Максим 
14 Демидова Майя
15 Дзюба Амалія
16 Жуковець Кіра 
17 Запорожченко Юлія 
18 Коврова Катерина
19 Крайнов Максим 
20 Красносельський Ростислав
21 Крупєня Кирило
22 Кузьменко Поліна
23 Кучер Георгій
24 Кучеренко Поліна 
25 Лавровська Катерина
26 ЛящукМірра
27 Марчук Максим 
28 Мелешко Валентин
29 Мороз Анна  
30 Наливана Таїсія 
31 Новіков Данило
32 Оберемченко Кирило
33 Огієвич Маргарита
34 Павленко Дмитро 
35 Папуша Дар’я 
36 Погорєлова Мілана 
37 Поліщук Аліна
38 Пономарьова Каміла
39 Потапов Лев
40 Руднєва Валерія 
41 Смородський Кирило 
42 Скориченко Марія
43 Сухорукова Аліна 
44 Татаренко Тетяна 
45 Тімошенко Катерина
46 Ткачук Аліна 
47 Томчук Анастасія
48 Урбанський Андрій  
49 Фальченко Ярослав
50 Фромольс Микита
51 Чоботарьов Павло
52 Щербатих Майя
53 Яценко Михайло
54 Забродіна Софія
55 Поркул Валентина
56 Берневек Артем
57 Добровольська Мілана
58 Жигадло Карина
59 Вознюк Варвара
60 Константинова Ірина
61 Скоробогатов Вадим
62 Губін Олександр
63 Бойченко Евеліна
64 Янголенко Анастасія
65 Сімак  Олексій
66 Іванченко Єгор
67 Гончаренко Кирило
68 Айдибалов Ілля
69 Солоненко  Микита
70 Філатова Дарина
71  Вільне місце
72  Вільне місце
73 Вільне місце
74 Вільне місце
75 Вільне місце
76 Вільне місце
77 Вільне місце
78 Вільне місце
79 Вільне місце
80 Вільне місце

81 Вільне місце


 

2020 – 2021 навчальний рік

10-ий клас

  1. Бурденко Анастасія Ігорівна
  2. Вітринська Фаіна Миколаївна
  3. Воронина Дар′я Андріївна
  4. Єськов Євгеній Вікторович
  5. Константинова Тетяна Сергіївна
  6. Мандра Артур Віталійович
  7. Одінцова Юлія Вадимівна
  8. Савенко Наталія Сергіївна
  9. Сисак Вікторія Владиславівна
  10. Сізова Дар′я Володимирівна
  11. Татаренко Юлія Ігорівна
  12. Федотова Дар′я Ігорівна
  13. Алієв Мулаїм Гюршад Кизи
  14. Арєф′єв Олександр Сергійович
  15. Войлоков Олексій Олексійович
  16. Єлагіна Анастасія Юріївна
  17. Кузьменко Єгор Антонович
  18. Маріупольський Роман Юрійович
  19. Панов Іван Юрійович
  20. Поліщук Анна Олександрівна
  21. Радутна Вікторія Олександрівна
  22. Руцька Милослава Федорівна
  23. Совєтова Вікторія Володимирівна
  24. Фучко Олександра Михайлівна
  25. Хамві Діана Вісамівна
  26. Шаповалова Анна Сергіївна
  27. Вільне місце
  28. Вільне місце
  29. Вільне місце
  30. Вільне місце


                                                                       УКРАЇНА
                                  УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
                             МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ  №52
                              МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                          Н А К А З

29.05.2020                                                   м. Миколаїв                                                №75
  

Про закінчення учнями
 основної школи у 2020 році 


    Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку зарахування, переведення та відрахування учнів (лист МОНУ від 08.05.2018 №1/9-292), Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, листа МОН № 1/9-2 від 03.01.2020 року «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2019/2020 навчальному році», наказів по школі № 52  від 13.05.2020 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року» та  від 26.05.2020 №56 «Про затвердження рішення педради від 26.05.2020 № 6» на підставі річного оцінювання,  а також на підставі рішення педагогічної ради (протокол № 7 від 29.05.2020)  та в зв’язку з закінченням основної школи 


  НАКАЗУЮ: 


1.     Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою та перевести до 10 класу   учнів:
  1. Вороніну Дар′ю Андріївну
   2. Хаммві Діану Віссамівну
2. Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою та на підставі заяви батьків відрахувати зі складу учнів навчального закладу .     Сергієнко Яну Романівну
3. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту та перевести до 10 класу 25 учнів:
   1.  Бурденко Анастасію Ігорівну
   2.  Вітринську Фаіну Миколаївну
   3.  Єськова Євгенія Вікторовича
   4.  Константинову Тетяну Сергіївну
    5.  Мандру Артура Віталійовича
    6.  Одінцову Юлію Вадимівну
    7.     Осецького Нікіту Олександровича
    8. Савенко Наталію Сергіївну
     9. Сізову Дар′ю Володимирівну
    10. Деркача  Кирила Вікторовича
    11.Татаренко Юлію Ігорівну
    12.Федотову Дар′ю Ігорівну
    13. Алієву Мулаїм Гюршад Кизи
    14. Арєф′єва Олександра Сергійовича
    15. Войлокова Олексія Олексійовича
    16. Єлагіну Анастасію Юріївну
    17. Кузьменка Єгора Антоновича
    18. Маріупольського Романа Юрійовича
    19 Панова Івана Юрійовича
    20. Поліщук Анну Олександрівну
    21. Бабенко Валерію Олександрівну
    22. Руцьку Милославу Федорівну
    23. Совєтова Вікторію Володимирівну
    24. Фучко Олександру Михайлівну
    25. Шаповалову Анну Сергіївну 


  4.  Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту та на підставі заяв батьків відрахувати зі складу учнів навчального закладу 20 випускників основної школи:

1. Бобровського Нікіту Віталійовича 
 2.  Радутну Вікторію Олександрівну 
3. Караченцеву Олександру Дмитрівну
4. Качковську Даніелу Володимирівну 
5. Коваленка Дмитра Анатолійовича 
6. Малих Всеволода Ярославовича 
7. Мєтьолкіна Олександра Олександровича 
8.  Рябенка Назара Олександровича 
9. Сисак Вікторію Владиславівну 
10. Томащук Вероніку Володимирівну 
11. Щербину Дениса Дмитровича 
12. Врещ Яну Володимирівну 
13. Горохову Валерію Валеріївну
 14. Кириллова Нікіту Владиславовича 
15. Поркула Богдана Валентиновича 
16. Рагімова Джавіда Баяндур Огли 
17. Сербіна Павла Івановича 
18. Сіденка Даніла Віталійовича 
19. Ященко Вікторію Сергіївну 

  5. Розмістити до 15.06.2020 року цей наказ на сайті школи.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
                         
                               Директор школи                                           І.Є.Ульянова

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області
54038
Україна
Миколаївська область
м. Миколаїв
вул. Крилова, 42
(0512) 40-02-08
school.52@ukr.net
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Миколаївської міської ради Миколаївської області